שאלות נפוצות

 איפה ניתן להשיג את המוצרים שלכם?

מוצרנו משווקים בנקודות מכירה ברחבי הארץ בתפוצה רחבה, מצפון הארץ לדרומה. ניתן למצוא אותם ברשתות שיווק כדוגמת: יינות ביתן, יש בשכונה, יש חסד, אושר עד ועוד ובחנויות פרטיות. כמו כן, קבוצה נבחרת של מוצרי תינוקות ייעודיים ניתן להשיג בחנויות למוצרי תינוקות. למידע על נקודת המכירה הקרובה ביותר לאזור מגוריך, ניתן לפנות לשרות הלקוחות שלנו בטל: 08-8665134 שרות הלקוחות פעיל בימים א'-ה' בין השעות- 9:00-15:00

מהם הבדלי השימוש בין בקבוק צר לבקבוק רחב?

הבקבוק הרחב מכונה גם "בקבוק הזנה" כיוון שמיועד להזנה.(חלב/תמ"ל)
הבקבוק הצר- הינו בקבוק שתיה.
בקבוק צר אינו מומלץ לשמש כבקבוק הזנה מסיבות רבות:
בגיל הרך- יכול לגרום לכאבי בטן, אינו הגייני מספיק מכיוון שקשה יותר לניקוי, פוגע בהנקה- במידה ואת מעוניינת לשלב בין הנקה להזנה מבקבוק ועוד.

כיצד אדע לבחור מוצץ לבייבי שלי?

אכן, מבחר סוגי המוצצים מסחרר ומבלבל, להלן מספר נקודות עליהן מומלץ להקפיד, כאשר את עומדת לפני הרכישה הראשונה של המוצץ עבור התינוק החדש:
1. גודל המוצץ– צריך להיות מותאם לפני הילד. לתינוק רך- יש לרכוש מוצץ שגודלו קטן, ומרוחק מהאף, ולילד גדול יותר, יש לרכוש מוצץ גדול יותר, אותו לא יוכל להכניס בשלמותו לפיו.
2. תקני בטיחות– מוצץ הינו פריט רגיש, הנכנס לתוך פיו של התינוק. חובה לרכוש אותו מחברה אמינה, העומדת בתקני הבטיחות. כמו כן, יש לקרוא בתשומת לב את הוראות השימוש המצורפות לאריזה ולנהוג לפיהם.
3.פטמת המוצץ– צריכה להיות אהובה על הילד ומותאמת לגילו. הפטמות המומלצות ביותר מבחינת בריאות הינן פטמות הסיליקון הסימטריות או אורתודנטיות.
4. נגישות– מומלץ לרכוש מוצץ מסוג הקים בנגישות גבוהה לביתך. קחי בחשבון, שפעמים רבות נקשר הילד לסוג המוצץ אליו הורגל, וכאשר הוא אובד/מתבלה תוכלי למצוא חדש מאותו הסוג במהירות ובקלות.

מדוע יש צורך בכוס אימון?

כוס אימון מכונה גם "כוס מעבר"- כיוון שמהווה תקופת מעבר מהשתייה בבקבוק לשתייה בכוס מבוגרים. בתקופה זו הילד מתאמן לשתות מכוס אבל בצורה נוחה יותר המותאמת ליכולתו.