שאלות נפוצות

היכן ניתן להשיג  את המוצרים שלכם?

מוצרנו משווקים בנקודות מכירה ברחבי הארץ בתפוצה רחבה מצפון הארץ לדרומה. ניתן למצוא אותם ברשתות שיווק כגון: אושר עד, יינות ביתן, נתיב החסד, יש ועוד. ובחנויות פרטיות. כמו כן, קבוצה נבחרת של מוצרי תינוקות ייעודיים ניתן להשיג בחנויות למוצרי תינוקות. שרות הלקוחות שלנו ישמח לעזור לך להגיע למידע על נקודות המכירה הסמוכות למקום מגוריך שרות הלקוחות פעיל בימים א'-ה בין השעות 9:00-15:00 במספר: 08-8665134

האם זה משנה באיזה סוג בקבוק אני משתמשת רחב או צר?

הבדלי השימוש בין שני סוגי בקבוקי התינוק רחב וצר, הינם משמעותיים, וחשוב להקפיד עליהם.

בקבוק רחב- מכונה גם 'בקבוק הזנה' כיוון שמיועד להזנת התינוק בחלב אם שאוב/ תמ"ל / חלב פרה

בקבוק צר- מכונה גם 'בקבוק שתייה' כיוון שמיועד לשתייה. עדיף רק של מים.

בקבוק צר אינו מומלץ לשמש כבקבוק הזנה מסיבות שונות:

  • עלול לגרום לכאבי בטן
  • עלול לגרום לבעיות היגיינה- כיוון שקשה יותר בניקוי
  • עלול לגרום לפגיעה בהנקה- במידה וההזנה מבקבוק מתבצעת במקביל להנקה.

כיצד אדע לבחור מוצץ לבייבי שלי?

מבחר סוגי המוצצים הקיים בשוק מסחרר ומבלבל. להלן כמה נקודות עליהן חשוב להקפיד בעת רכישת המוצץ לתינוק:

  1. גודל המוצץ- המוצץ צריך להתאים לפני התינוק בגודלו. לתינוק רך- אין לרכוש מוצץ גדול מידי שעלול לחסום את קנה הנשימה שלו. ולתינוק בוגר יותר-  לא מומלץ לרכוש מוצץ קטן מידי, אותו הוא עלול להכניס לפיו בשלמותו.
  2. תקני בטיחות- מוצץ הינו פריט רגיש. הנכנס לתוך פיו של התינוק. חובה לרכוש מוצץ של חברה אמינה, העומדת בתקני הבטיחות ולה תווי תקן כנדרש. כמו כן, יש לקרוא בתשומת לב את הוראות הבטיחות הרשומות על גבי האריזה, ולבצען.
  3. פטמת המוצץ- צריכה להיות אהובה על הילד ומותאמת לגילו. הפטמה המומלצת ביותר כיום, הינה פטמת סיליקון סימטרית או אורתודנטית.
  4. נגישות- מומלץ לרכוש מוצץ מסוג הקיים בנגישות גבוהה למקום מגוריכם. פעמים רבות מתרגל הילד לסוג מוצץ מסוים. וכדאי מאד שכאשר הוא מתבלה/נאבד תוכלו למצוא אחר כמוהו בקלות. (ולא לחפש בתסכול בכל החנויות באזור בית החולים בו הוא נולד…)  

מדוע יש צורך ב'כוס אימון'?

כוס אימון מכונה גם 'כוס מעבר'- זאת משום, שהשימוש בה מהווה גשר מעבר לפעוט בין שתייה מבקבוק, לשתייה מכוס רגילה. בתקופה זו, הפעוט מתאמן לשתות מכוס, אבל בצורה נוחה יותר המותאמת ליכולתו. כוס אימון אהובה מאד גם על האימהות, בשל העובדה שמונעת את טפטופי הנוזלים והלכלוך שבעקבותיהם.